طراحی سایت گردشگری

۶۷ ماه و ۱۶ روز پیش گردشگری

img18

لازمه داشتن سفری راحت و خاطره‌انگیز، کسب اطلاعات و برنامه ریزی دقیق پیش از آغاز مسافرت است. با گسترش روزافزون اینترنت، بسیاری از افراد پیش از سفر به وب سایت‌های مختلف مراجعه و نسبت به کسب اطلاعات پیرامون مکان مورد نظر اقدام می‌کنند. قیمت تورها، اماکن دیدنی، آداب و رسوم محل مورد نظر، امتیاز و هزینه‌های هتل و ... اطلاعاتی هستند که دانستن آن‌ها برای داشتن سفری راحت، خالی از لطف نیست.

برای همین منظور، طراحی وب سایت ها و استارتاپ‌های متعددی پدید آمده‌اند که به صورت مجزا یا کلی، اقدام به ارائه اطلاعات مورد نیاز سفر می‌کنند. به عنوان مثال، برخی وب سایت‌ها تنها به فروش بلیت‌ها و تورهای گردشگری می‌پردازند، برخی دیگر امکانات مورد نیاز شما برای اقامت در هتل را فراهم می‌آورند و برخی دیگر نیز تنها به انتشار اطلاعات پیرامون نقاط مختلف دنیا بسنده می‌کنند.

فرقی نمی‌کند استارتاپ شما در چه حوزه‌ای از گردشگری قرار داشته باشد؛ ما طرح‌ها و برنامه‌های بسیاری را برای هر چه بهتر شدن طراحی سایت گردشگری شما در نظر گرفته‌ایم. می‌توانید تورهای مسافرتی را به دو بخش تورهای داخلی و تورهای خارجی دسته بندی کنید تا کاربران در کوتاه‌ترین زمان و به راحتی امکان یافتن محل مورد نظر خود را داشته باشند. علاوه بر این، می‌توان جستجوی تورها را بر اساس فیلتر تاریخ در نظر گرفت تا مخاطب از زمان دقیق برگزاری تورها آگاهی کسب کند.

طراحی سایت گردشگری

ارائه اطلاعات پیرامون هتل‌ها نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که باید به آن توجه ویژه نشان داد. امروزه کاربران تمایل دارند پیش از رزرو محل اقامت خود، اطلاعات کاملی درباره آن کسب کنند تا تصمیم‌گیری راحت‌تری داشته باشند. برای این منظور می‌توان سیستمی تعبیه کرد تا کاربرانی که پیش‌تر به آن هتل مراجعه کرده بودند، امتیاز مورد نظر خود را درج کنند. همچنین، این امکان را داشته باشند که نظرات خود را به طور کامل همراه با نقاط منفی و مثبت ارائه کنند تا مورد استفاده دیگر کاربران نیز قرار گیرد. یکی دیگر از امکاناتی که می‌توانیم برای این بخش در نظر بگیریم، تصاویر متعدد هتل‌های مورد نظر است که نقشی اساسی در تصمیم گیری مسافران ایفا می‌کند.

نمایش موقعیت‌های مختلف روی نقشه آنلاین نیز یکی دیگر از امکاناتی است که به طور قطع با استقبال کاربران وب سایت گردشگری مواجه خواهد شد. می‌توانید اطلاعاتی همچون مسیرهای حرکتی محل مورد نظر تا اماکن تفریحی، زیارتی، رستوران‌ها، پارک‌ها و ... را مشخص کنید تا دسترسی مسافران به آن‌ها راحت‌تر صورت گیرد.

قرار دادن امکانات کامل و جامع در طراحی سایت گردشگری و برآورده ساختن نیازهای مسافران می‌تواند مخاطبان بسیاری را روانه وب سایت شما کند. حتی کاربران پس از استفاده از امکانات مفید سایت شما و داشتن رضایت کامل، آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهند کرد که این موضوع در سئوی سایت نیز تاثیر شگرفی خواهد داشت. البته ما برای بهینه سازی وب سایت گردشگری شما، تدابیری اندیشیده‌ایم؛ اما افزایش نرخ کلیک کاربران و ماندگاری آن‌ها در سایت، نقش به سزایی در افزایش رتبه شما نزد موتورهای جستجو خواهد داشت.

طراحی سایت گردشگری

پس از آن که اعتبار شما نزد موتور جستجو بالا رفت یا به عبارتی وب سایت شما در نتایج نخست جستجو نشان داده شد، زمان سود دهی فرا می‌رسد. معمولا این موضوع از طریق قبول سفارش تبلیغات میسر می‌شود. بدین معنی که با افزایش محبوبیت شما در حوزه گردشگری، افراد بسیاری تمایل پیدا می‌کنند که تبلیغات کسب و کار خود را در وب سایت شما به نمایش بگذارند. علاوه بر این، می‌توانید فروشگاه آنلاین را نیز در طراحی سایت گردشگری خود در نظر بگیرید و در آن به فروش محصولاتی در همین زمینه بپردازید.

معمولا افرادی که بسیار نکته سنج هستند و می‌خواهند سفری بی‌عیب و نقص را تجربه کنند، تمایل بسیاری به دریافت تجربیات دیگر افراد از خود نشان می‌دهند. شما نیز می‌توانید از موضوع بهره گرفته و با راه‌اندازی بخش سفرنامه، افراد را تشویق به اشتراک سفرنامه کنید. جهت نظم بخشیدن به سفرنامه‌ها و اطلاعاتی که خودتان راجع به مناطق مختلف منتشر می‌کنید، می‌توان بلاگ خبری طراحی کرد تا متونی از این دست در بخش بلاگ انتشار یابند.


اگر در حوزه گردشگری اعم از فروش بلیت، رزرو هتل در اقصی نقاط جهان و ... فعالیت می‌کنید، اما هنوز فکری به حال داشتن یک وب سایت کامل و جامع نکرده‌اید، این مژده را به شما می‌دهیم که می‌توانید با خیال راحت صفر تا صد این کار را به شرکت طراحی سایت کوتینت بسپارید. ما برنامه‌های بسیاری برای طراحی سایت گردشگری در نظر گرفته‌ایم که در صورت تمایل زمان مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت. جهت مشاوره رایگان با همکاران ما می‌توانید از طریق لینک تماس با ما نسبت به برقراری ارتباط اقدام کنید. همچنین، جهت آشنایی بیش‌تر با فعالیت‌ها و پروژه‌‌های انجام شده ما کافیست لینک نمونه کارها را کلیک کنید. بنابراین چنانچه تصمیم گرفته‌اید وب سایت گردشگری را به عنوان منبع اصلی درآمد خود برگزینید، آمادگی خود را جهت همکاری با شما اعلام می‌داریم.