طراحی سایت ورزشی

۶۷ ماه و ۲۲ روز پیش ورزشی

img18

امروزه وب سایت های ورزشی به دلیل گستردگی تنوع شاخه‌ها و علاقه‌مندان به آن‌ها، از رواج بسیار خوبی برخوردار است. به طوریکه داشتن وب سایت را به یک امر خطیر برای هر باشگاه ورزشی تبدیل کرده است. فرقی نمی‌کند کدام نوع خبری، فروشگاهی یا ... را برای طراحی سایت ورزشی خود برمی‌گزینید؛ مهم این است که با ارائه امکانات خود موفق به جذب خیل عظیمی از مخاطبان شوید.

چنانچه خود دارای باشگاه ورزشی هستید، می‌توانید اقدام به معرفی و پرداختن به رشته‌های ورزشی مورد نظر خود کنید. حتی می‌توانید صفحه‌ای را برای معرفی و ارائه رزومه کاری اساتید خود در نظر بگیرید تا علاقه‌مندان با موسسه ورزشی شما آشنایی بیش‌تری پیدا کنند. یکی از قابلیت‌هایی که امروزه از طرفداران بسیاری نیز برخودار است، نمایش نتایج آنلاین مسابقات ورزشی می‌باشد. مواقعی پیش می‌آید که برخی مخاطبان بنا به دلایلی موفق به مشاهده مسابقه ورزشی مورد نظر خود نمی‌شوند و سعی می‌کنند از طریق رسانه‌ها به مشاهده آنلاین مسابقه یا نتایج آن بپردازند. این موضوع می‌تواند برای شما بهترین موقعیت باشد؛ می‌توانید با پشتیبانی از نمایش آنلاین مسابقات و همچنین نمایش نتایج آن‌ها، مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کنید.

طراحی سایت ورزشی

یکی از دیگر امکاناتی که می‌توان در طراحی سایت ورزشی مد نظر قرار داد، فروشگاه آنلاین است. اگر در حوزه فروش وسایل ورزشی فعالیت می‌کنید، حتما می‌دانید که امروزه فروش اینترنتی کالا به یک رقابت اساسی برای فروشندگان تبدیل شده است. به طور قطع برای آنکه شما نیز از غافله عقب نمانده باشید، به یک فروشگاه آنلاین جامع نیاز خواهید داشت. فروشگاهی که با ارائه امکانات جالب و مفید، فرآیند خرید را برای مخاطبان راحت‌تر و سریع‌تر میسر می‌گرداند.

باشگاه مشتریان نیز یکی دیگر از ایده‌هایی است که می‌تواند در راستای بهره‌وری سایت ورزشی مورد استفاده قرار گیرد. می‌توانید به صورت هفتگی یا ماهیانه نظرسنجی هایی را ترتیب ببینید تا از این راه کاربران را تشویق به حضور و فعالیت در سایت کرده باشید. به طور کلی می‌توان گفت هر چه امکانات جالب و کاربرپسندانه سایت ورزشی شما بیش‌تر باشد، به همان ترتیب تاثیر بیش‌تری روی مخاطبان داشته و آمار بازدید آن را افزایش می‌دهد.

افزایش نرخ کلیک و بازدید سایت شما نیز چیزی جز کسب رتبه بالا در موتور جستجوی گوگل به دنبال نخواهد داشت. این بدان معنیست که علاقه مندان یا افرادی که به دنبال اطلاعات ورزشی هستند، پس از جستجو در گوگل با سایت شما مواجه شده و به همین ترتیب آمار بازدید از سایت روز به روز افزایش خواهد یافت. این موضوع می‌تواند بهترین منبع درآمد شما محسوب شود؛ چرا که با معروفیت شما احتمالا موسسات بسیار دیگری تمایل خود را برای همکاری با شما اعلام می‌کنند. همچنین، احتمالا انتشار آگهی‌های خود را به شما خواهند سپرد که این موضوع نیز خود سود بسیاری را برایتان به ارمغان می‌آورد.

طراحی سایت ورزشی

بلاگ خبری و انتشار اخبار و اطلاعات به‌روز دنیای ورزش نیز می‌تواند از مهم‌ترین فاکتورهای جذب مخاطب و افزایش سود دهی در طراحی سایت ورزشی باشد. امروزه کاربران تمایل بسیاری به دریافت اخبار رشته ورزشی مورد نظر خود دارند. به عنوان مثال می‌توان اخبار مورد علاقه هر کاربر را به صورت روزانه یا هفتگی در قالب خبرنامه به آدرس ایمیل ایشان ارسال کرد. ما برای طراحی بلاگ خبری ورزشی شما ایده‌های بسیار کاربردی داریم که در جلسات مشاوره به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت.

از آن جایی که کاربرد تکنولوژی تنها محدود به منزل نیست، باید تدبیری برای استفاده از سایت در بیرون از منزل و با استفاده از موبایل و تبلت نیز بیندیشید. ما برای برطرف‌سازی این مشکل، طراحی سایت ریسپانسیو را در نظر می‌گیریم تا دسترسی به سایت در هر مکان و با استفاده از هر دستگاه میسر شود. برای مشاهده کلیه پروژه‌های انجام شده ما کافیست سری به لینک نمونه کارها بزنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از لینک تماس با ما استفاده کنید. مشاوران آنلاین کوتینت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.