طراحی سایت ساختمانی

۶۷ ماه و ۱۲ روز پیش ساختمانی

img18

با روی کار آمدن اینترنت و همه گیر شدن طراحی سایت، همه کاربران آنلاین پیش از خرید کالا یا محصولات مورد نظر خود از گوشی و ماشین گرفته تا حتی ساختمان، اقدام به جستجوی آن در موتورهای جستجو می‌کنند تا با دید بازتری نسبت به خرید خود گام بردارند. یکی از مواردی که امروزه جستجوی آن در اینترنت با استقبال بسیاری مواجه شده است، مبحث ساختمان می باشد.

امروزه بازار داغ بساز و بفروش در هر کشوری از ارکان مهم به شمار رفته و سازندگان نیز از روش‌های سنتی و مدرن به دنبال مشتریان خود هستند. البته با پیشرفت اینترنت، به جرأت می‌توان گفت که فروشندگان با به کارگیری روش مدرن، بسیار سریع‌تر و با قدرت بیش‌تری می‌توانند سرویس‌ها و فعالیت‌های خود را به سمع و نظر مشتریان برسانند.

البته این موضوع بدین معنی نیست که توقع داشته باشیم ساختمان‌ها از طریق اینترنت ظرف مدت زمان اندک به فروش بروند و مشتریان بلافاصله چندین میلیون وجه به حساب فروشنده واریز کنند. بلکه هدف از طراحی سایت ساختمانی معرفی کسب و کار در فضای مجازی است. به عنوان مثال می‌توان پروژه‌های انجام شده را همراه با جزئیات کامل و قانع کننده نظیر تصویر و توضیحات ارائه داد تا مشتریان با ذهنیت و اعتماد بیش‌تری نسبت به باقی مراحل اقدام کنند.

یکی از دیگر کارهایی که می‌توان در طراحی سایت ساختمانی توجه ویژه به آن داشت، برگزاری تور مجازی است. بدین گونه که با برگزاری تور مجازی، اقدام به معرفی جای جای ملک مورد نظر کرده و با این عمل، تاثیر شگرفی بر خرید مشتری ایجاد نمایید. آرشیو پروژه‌های انجام شده نیز می‌تواند نقش به سزایی در تصمیم گیری خریداران ایفا کند. چرا که معمولا مشتریان تمایل دارند بدانند که در گذشته چه پروژه‌های موفقی پشت سر گذاشته شده است.

از آن جایی که آمار سرچ کلمات کلیدی در حوزه ساختمان با رشد روزافزونی مواجه شده، سعی ما بر این است تا با کار روی سئوی سایت شما، موجبات نمایش آن در رتبه‌های نخست موتور جستجوی گوگل را فراهم سازیم. به این ترتیب، وب سایت شما بالاتر از سایر رقبا به نمایش کاربر در آمده و مخاطب ابتدا شما را برای انجام کارهای خود انتخاب خواهد کرد. نتیجه این امر، افزایش بازدیدکنندگان وب سایت ساختمانی شما و به طبع، افزایش سود خواهد بود.

طراحی سایت ساختمانی

به این دلیل می‌گوییم افزایش سود که علاوه بر سودآوری که از طریق جذب کاربر نصیب‌تان می‌شود، شناخته شدن شما در این حوزه نیز امری مهم تلقی می‌شود. چرا که با شناخته شدن شما، بسیاری از کسب و کارها به همکاری با شما تمایل نشان داده و از شما می‌خواهند که برایشان تبلیغات انجام دهید. این همان چیزی است که برای افزایش سود به آن نیاز خواهید داشت.

یکی دیگر از قسمت‌های مهم سایت که نقش به سزایی در جذب مخاطب خواهد داشت، قرار دادن امکان مشارکت در ساخت است. برای انجام این کار می‌توان فرمی طراحی و پیاده سازی کرد که مشتریان با استفاده از آن درخواست مشارکت خود را به ثبت برسانند. البته با توجه به این که امروزه شرکت‌های سودجوی بسیاری وجود دارند که اعتماد را از مشتریان سلب کرده‌اند، بهتر است اطلاعات کاملی از شرکت خود در وب سایت ساختمانی قرار دهید تا در صورت تمایل به صورت حضوری به شما مراجعه کنند. می‌توان صفحه‌ای تحت عنوان درباره ما طراحی کرد و در آن اطلاعاتی از شماره تماس، آدرس دقیق، ایمیل و نقشه قرار داد تا دسترسی مشتریان راحت‌تر و سریع‌تر صورت گیرد.

پس از جلب اعتماد، نوبت به پرداخت آنلاین وجوه فرا می‌رسد. ما برای این بخش نیز برنامه‌هایی تدارک دیده‌ایم که در جلسات مشاوره با شما درمیان خواهیم گذاشت. می‌توان امکان درج نظرات را نیز درباره پروژه‌ها فراهم ساخت تا مشتریان در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام، راحت‌تر نسبت به بیان آن اقدام کنند. همچنین می‌توان صفحه‌ای تحت عنوان پرسش و پاسخ توسعه داد تا علاقه‌مندان راحت‌تر به برقراری ارتباط با شما بپردازند. شما می‌توانید به سوالات آن‌ها پاسخ داده و در صفحه مربوطه نمایش دهید تا مورد استفاده دیگر کاربران نیز قرار گیرد.


اگر در حوزه ساختمان مشغول فعالیت هستید و تاکنون تنها از روش‌های سنتی به معرفی کسب و کار خود می‌پرداختید، وقت آن رسیده که تغییری در رویه خود ایجاد کنید. شرکت طراحی سایت کوتینت آمادگی خود را جهت طراحی و پیاده سازی هر گونه وب سایتی اعم از شرکتی، شخصی، فروشگاهی و ... اعلام می‌دارد. در خصوص بیان سوالات خود می‌توانید از طریق لینک تماس با ما جهت برقراری ارتباط اقدام کنید. همچنین صفحه پرسش و پاسخ نیز قابل دسترس است تا هر گونه ابهامات شما را برطرف سازد. جهت آشنایی بیش‌تر با پروژه‌های صورت گرفته ما نیز صفحه نمونه کارها به کارتان خواهد آمد.