طراحی سایت خودرو

۶۵ ماه و ۴ روز پیش خودرو

img18

وب سایت‌های اندکی در ایران وجود دارند که به خرید و فروش اینترنتی خودرو بپردازند. این سایت‌ها به دلیل آن که از طراحی کاربرپسندی برخوردار نیستند و دائما بروزرسانی نمی‌شوند، از مخاطبان چندانی نیز برخوردار نیستند. این نقطه ضعف می‌تواند سرآغاز مسیری درآمدزا و موفق برای افرادی باشد که در حوزه خرید و فروش خودرو فعالیت می‌کنند اما هنوز فکری به حال طراحی سایت نکرده‌اند.

شما به راحتی می‌توانید با آنالیز سایر وب سایت‌های خودرو و برطرف سازی نواقص موجود، سایتی را طراحی کنید که تمام مزایا و قابلیت‌ها را یک جا به کاربران آنلاین ارائه دهد. مهم نیست درآمدتان از طریق فروش خودرو در سایت چه میزان باشد؛ همین که مخاطبان برای کسب اطلاع از قیمت‌های روز وارد سایت شما می‌شوند، می‌تواند درآمد بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد.

طراحی سایت خودرو نیازمند داشتن یک تیم حرفه‌ای و کوشا است که مدیریت امکانات مختلف وب سایت را بر عهده بگیرند. از جمع آوری اطلاعات بروز گرفته تا طراحی تصاویر سه بعدی، از مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که باید به آن توجه ویژه نشان داد. تیم حرفه‌ای کوتینت این افتخار را دارد که طراحی صفر تا صد سایت خودرو را برای مشتریان عزیز پیاده سازی کند.

طراحی سایت خودرو

پیش از هر چیز، باید گالری تصاویری از خودروها را طراحی کرد تا مشتریان بتوانند خودروهای مورد نظر خود را مشاهده کنند. بهتر است طراحی تصاویر به صورت سه بعدی باشد تا کاربران تمام زوایا را مورد بررسی قرار داده و راحت‌تر تصمیم به خرید بگیرند. طراحی این بخش علاوه بر سهولت انتخاب مشتریان، می‌تواند جلب اعتماد آنان را نیز به همراه داشته باشد.

پس از طراحی گالری تصاویر، نوبت به ارائه جزئیات دقیق فنی راجع به خودروها می‌رسد. سعی کنید هر اطلاعاتی که لازم است بازدید کننده راجع به محصول مورد نظر به دست آورد را در سایت قرار دهید. کاربر می‌تواند با کلیک کردن روی تصویر خودروی مورد نظر، اطلاعات مربوطه را کسب کند. جهت بروزرسانی اطلاعات و قرار دادن تصاویر، ما کنترل پنلی برای شما طراحی و پیاده سازی می‌کنیم که مدیریت امور راحت‌تر صورت گیرد.

تا اینجای طراحی سایت راجع به خرید خودرو توسط مشتری بود. وب سایت شما می‌تواند دربرگیرنده بخش دیگری به نام فروش خودرو نیز باشد. بدین معنی که افراد یا فروشندگان خودرو بتوانند خودروهای مورد نظر خود را در قبال پرداخت هزینه‌ای به شما، برای فروش قرار دهند. فروشندگان باید قادر باشند تصاویر مورد نظر را به راحتی در سایت آپلود کنند و جزئیات را نیز در بخش‌های مربوطه قرار دهند. ما برای طراحی این بخش نیز برنامه‌های بسیار خوبی داریم که طی جلسات مشاوره رایگان، با شما در میان خواهیم گذاشت.

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو شما قطعا بدون سئو و بهینه سازی، چیزی کم خواهد داشت. ما برای بخش سئوی سایت شما نیز برنامه‌های مختلفی داریم. به عنوان مثال می‌توان بلاگ خبری طراحی کرد و در آن به ارائه اخبار و مقالات مربوط به خودرو پرداخت. با این کار، کاربران بسیاری روزانه به سایت شما جلب می‌شوند و مطالب شما را مطالعه می‌کنند. این موضوع می‌تواند تاثیر شگرفی بر افزایش نرخ بازدید سایت و کسب رتبه نخست توسط موتور جستجوی گوگل داشته باشد.

جهت مشاهده دموی کنترل پنل‌های طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی کوتینت می‌توانید از طریق شماره‌هایی که در صفحه تماس با ما درج شده، با ما در ارتباط باشید. مشاوران ما ۲۴ ساعت از هفته را آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. همچنین می‌توانید جهت مطالعه پرسش و پاسخ‌های متداول، به همین صفحه سر بزنید. صفحه نمونه کارهای ما نیز طراحی شده تا شما را با پروژه‌های انجام شده ما بیشتر آشنا کند. با این حساب، مشاهده صفحه‌های معرفی شده را از دست ندهید و با ما با تماس بگیرید. کوتینت بی‌صبرانه منتظر شنیدن صدای گرم شما است.