طراحی سایت تفریحی

۶۶ ماه و ۱۴ روز پیش تفریحی

img18

امروزه بسیاری از کودکان و حتی بزرگسالان ترجیح می‌دهند که اوقات فراغت و تفریحات خود را به صورت آنلاین سپری کنند. طراحی سایت تفریحی می‌تواند خیل عظیمی از علاقه‌مندان به خوش گذارنی مجازی را به سمت و سوی خود بکشاند. علاوه بر این، با طراحی و برنامه ریزی صحیح می‌توان این علاقه‌مندان را به مراکز تفریحی حقیقی کشاند و درآمد خود را چندین برابر کرد.

مطالب جذاب از زندگی هنرمندان، لطیفه، پازل و تصاویر روز، مهم‌ترین محتوای سایت تفریحی را تشکیل می‌دهند. می‌توان با طراحی سایت تفریحی به صورت زیبا و کاربرپسند و همچنین گنجاندن قابلیت‌های بسیار، ساعت‌های زیادی از اوقات مخاطبان را به خود اختصاص داد. به این ترتیب، روزانه کاربران زیادی جهت سرگرم کردن خویش به سایت شما مراجعه کرده و حتی استفاده از آن را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد می‌دهند. افزایش روزافزون تعداد مخاطبان و ماندگاری آن‌ها در وب سایت شما موجب می‌شود که از طرف گوگل به رتبه خوبی دست یافته و در نخستین نتایج موتور جستجو به نمایش درآیید.

کسب امتیاز بالا از طرف گوگل و افزایش محبوبیت شما چیزی جز سود کلان به دنبال نخواهد داشت. حتما می‌پرسید چگونه؟ پاسخ به این سوال مشخص است؛ پس از افزایش محبوبیت سایت شما، احتمالا کسب و کارهای مشابه بسیاری تمایل خود را به همکاری با شما اعلام می‌کنند. و این موضوع ابتدای راه سودآوری شما است. در واقع شما می‌توانید با معرفی اماکن تفریحی و نمایش بنرهایی جهت تبلیغ، درامد خوبی برای خود دست و پا کنید.

طراحی سایت تفریحی

بسیاری از کاربران آنلاین پیش از مراجعه به اماکن تفریحی مورد نظر خود، ترجیح می‌دهند ابتدا در مورد آن جستجویی در اینترنت انجام دهند تا با دید بازتری نسبت به انتخاب آن اقدام کنند. می‌توان از این موضوع به عنوان قابلیتی جدید در طراحی سایت تفریحی بهره گرفت. بدین صورت که صفحه جستجویی طراحی کرد و امکان جستجوی مراکز تفریحی و بازی را بر اساس پارامترهای مختلف قرار داد. همچنین، می‌توان تصاویر متعددی از اماکن مورد نظر تهیه کرد و به نمایش درآورد تا در تصمیم‌گیری و رفع ابهامات مخاطبان موثر واقع شود.

یکی دیگر از امکاناتی که احتمالا برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود، طراحی صفحه وب چت آنلاین است. با ارائه این قابلیت، کاربران به گستردگی مجموعه شما پی برده و سوالات خود را به صورت آنلاین از پشتیبان سایت می‌پرسند. البته جهت اعتماد سازی بیش‌تر، بهتر است سریعا به سوالات مربوطه پاسخ داده شود.

مزیت طراحی سایت تفریحی آن است که بیش‌تر جنبه خبررسانی داشته و می‌توان از هر دو نوع طراحی سایت وردپرس و اختصاصی برای انتقال بهتر امکانات استفاده کرد. در کنار انواع مختلفی که برای طراحی سایت تفریحی در نظر گرفته‌ایم، به کارگیری از قابلیت ریسپانسیو را نیز پیشنهاد می‌دهیم. بدین صورت که فرمت کلی سایت شما در دستگاه‌های مختلفی همچون پی‌سی، موبایل و تبلت یکسان بوده و استفاده از این گجت‌ها، باز کردن سایت را با مشکل مواجه نمی‌کند.

طراحی سایت تفریحی

علاوه بر تمامی قابلیت‌هایی که پیش‌تر به آن‌ها اشاره کردیم، طراحی بلاگ خبری نیز می‌تواند نقش به سزایی در افزایش بازدید از سایت داشته باشد. می‌توان اخبار مربوط به بیوگرافی هنرمندان و ورزشکاران، تصاویر مربوط به طبیعت، ارائه پیام‌های مناسبتی، لطیفه و طنزهای به روز و ... را به صورت روزانه در بلاگ خبری به نمایش درآورد و از این راه مخاطبان بسیاری جذب کرد.

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، یکی از پربازدیدترین بخش‌های سایت شما معرفی مراکز تفریحی خواهد بود. می‌توانید بخش معرفی‌های را بنا به خواسته خود گسترده‌تر کرده و از آن برای معرفی باشگاه‌ها و اماکن ورزشی نیز استفاده کنید. از آن جایی که این اماکن مخاطبان بی‌شماری دارند، تنها یک جستجوی کوچک در مورد کلمات کلیدی مربوطه کافیست تا به سایت تفریحی شما هدایت شوند. شما هم می‌توانید جهت معرفی که انجام می‌دهید، از صاحبان مشاغل آبونمان دریافت کنید.


این امکانات تنها بخش کوچکی از توانایی‌های کوتینت برای اجرایی کردن طراحی سایت تفریحی شما هستند. ارائه دیگر امکانات و مشورت‌ها در جلسات رایگان مشاوره امکان پذیر است. جهت برقراری ارتباط با ما کافیست به لینک تماس با ما مراجعه کنید. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند. همچنین بخش نمونه کارها می‌تواند شما را بیش‌تر با گستره فعالیت‌های ما آشنا کند. بخش سوالات متداول نیز طراحی شده تا سوال‌هایی که در ذهن می‌پرورانید را پاسخگو باشد.