طراحی سایت باشگاه ورزشی

۶۶ ماه و ۱۰ روز پیش باشگاه ورزشی

img18

احتمالا تاکنون برای شما هم پیش آمده که با جستجو در اینترنت به دنبال باشگاه ورزشی مورد علاقه خود در حوالی محل زندگی یا کار خود باشید. امروزه می‌توان تنها با یک جستجوی معمولی، باشگاه‌ها و کسب و کارهای مربوط به رشته‌های ورزشی مختلف را یافت و نسبت به برقراری ارتباط با آن‌ها اقدام کرد. حتی تبلیغات در مبحث ورزش نیز کم کم به سمت و سوی اینترنت کشیده شده و روزانه شاهد تبلیغ در مورد کالاها یا رشته‌های ورزشی متنوعی هستیم.

اگر صاحب کسب و کار در حوزه ورزش نظیر انواع باشگاه‌های ورزشی هستید، به راحتی می‌توانید با راه اندازی وب سایت، سرویس‌های مختلفی را ارائه داده و از این راه مشتریان بسیاری جذب کنید. اینجاست که طراحی سایت باشگاه ورزشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود. شما می‌توانید تنها با توسعه وب سایت خود، خدمات بی‌شماری را ارائه داده و سود خود را افزایش دهید. این خدمات شامل موارد ذیل هستند که بنا به تجربه چندین ساله ما در حوزه طراحی سایت، در اختیار شما قرار می‌گیرند.

از آن جایی که کاربران آنلاین از طریق دنیای مجازی نسبت به انتخاب باشگاه ورزشی شما اقدام می‌کنند، نحوه معرفی شما اهمیت زیادی پیدا می‌کند. پیش از هر چیز، باید خود و باشگاه ورزشی‌تان را به خوبی معرفی کرده و با قرار دادن آدرس دقیق و شماره‌های تماس، مخاطبان را دعوت به بازدید حضوری کنید. سپس می‌توانید با استفاده از تصاویر باکیفیتی که از سالن‌های خود به نمایش می‌گذارید، حس اعتماد را در آن‌ها افزایش دهید.

طراحی سایت باشگاه ورزشی

یکی دیگر از کارهایی که می‌تواند نقش به سزایی در اعتماد سازی داشته باشد، قرار دادن مجوزها و گواهینامه‌های اخذ شده است. همچنین می‌توان صفحه اختصاصی طراحی کرد و در آن به معرفی و قرار دادن رزومه کاری مربیان پرداخت. بدین ترتیب، مخاطبان دید کامل و جامعی نسبت به کسب و کار شما پیدا می‌کنند و راحت‌تر می‌توانند نسبت به انتخاب شما اقدام کنند.

اگر در حوزه ورزشی خود بسیار حرفه‌ای عمل می‌کنید، می‌توانید اطلاعاتی در مورد دستگاه‌های پیشرفته خود نیز منتشر کنید. علاوه بر این، بهتر است در مورد برنامه زمان بندی باشگاه و سانس‌های زنانه و مردانه نیز اطلاعات جامعی در اختیار علاقه‌مندان قرار دهید تا راحت‌تر برنامه ریزی‌های خود را انجام دهند.

با اقداماتی که جهت اعتماد سازی هر چه بیشتر مخاطبان انجام دادید، حال آن‌ها راحت‌تر می‌توانند نسبت به ثبت نام در کلاس‌های ورزشی و پرداخت آنلاین هزینه‌ها اقدام کنند. پرداخت آنلاین را نیز می‌توان از روش‌هایی همچون درگاه بانکی، کارت به کارت و ... استفاده کرد. حتی می‌توان تخفیف‌های خوبی نیز برای جلب رضایت مشتریان اتخاذ کرد. انجام این کار باعث می‌شود مشتریان، شما را به سایر دوستان خود معرفی کنند و از این طریق سود شما افزایش یابد.

طراحی سایت باشگاه ورزشی

ما برای بخش سئو و بهینه سازی وب سایت شما نیز تدابیری اندیشیده‌ایم. به طور مثال یکی از کارهایی که می‌تواند تاثیر بسیاری در افزایش رتبه شما داشته باشد، طراحی بلاگ خبری است. می‌توان به صورت روزانه مقالاتی را در اختیار علاقه‌مندان به حوزه ورزش قرار داد تا رغبت بیش‌تری نسبت به مراجعه به سایت شما پیدا کنند. با پیاده سازی این قابیلت، کاربران روزانه برای کسب اخبار ورزشی جدید به سایت شما مراجعه می‌کنند که این موضوع عامل مهمی در افزایش رتبه شما در گوگل محسوب می‌شود.


با این حساب، اگر در حوزه کسب و کارهای ورزشی فعالیت می‌کنید اما هنوز اقدامی جهت طراحی سایت باشگاه ورزشی انجام نداده‌اید، وقت آن رسیده که از رقبای خود پیشی بگیرید. فقط کافیست از طریق لینک تماس با ما نسبت به برقراری ارتباط با تیم مشاور و پشتیبانی کوتینت اقدام کنید. صفحه نمونه کارها نیز شما را با پروژه‌های انجام شده ما بیش‌تر آشنا خواهد کرد. چنانچه طراحی سایت ارزان مد نظر شما باشد، می‌توان از قالب‌های آماده وردپرس استفاده کرد که شرح کامل آن در لینک مربوطه آورده شده است. اما اگر تمایل به شخصی سازی وب سایت و اضافه کردن قابلیت‌های مورد نظر خود را داشته باشید، پیشنهاد ما به شما طراحی سایت اختصاصی است. در جلسات مشاوره رایگان، به تفصیل در این باره صحبت خواهد شد. مشاوران ما ۲۴ ساعت هفته، منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.