طراحی سایت بازرگانی

۶۵ ماه و ۲۰ روز پیش بازرگانی

img18

برای افرادی که در حوزه بازرگانی مشغول فعالیت هستند، موضوعی اهمیت‌دار تر از جذب مشتری نمی‌توان پیدا کرد. البته رسیدن به این مهم چندان آسان نیست و نیازمند صرف مدت زمان و تجربیات بسیار است. علاوه بر این، باید از روش‌های مختلفی همچون تبلیغات، شبکه‌های اجتماعی و ... جهت افزایش فروش محصولات و سرویس‌ها اقدام کرد.

در این بین، طراحی سایت بازرگانی می‌تواند کمک بسیاری به دستیابی به هدف کند و بستری را برای بهره‌برداری کاربران آنلاین فراهم سازد. شما با طراحی سایت می‌توانید سازمان، مدت زمان فعالیت و همچنین دستاوردهای خود را در اختیار مخاطبان قرار دهید تا آشنایی بیش‌تری به وجود آید.

در واقع، شما با طراحی سایت می‌توانید رزومه کاری برای خود ایجاد کنید تا از این طریق شانس خود را برای بهتر شناخته شدن و افزایش سودآوری افزایش دهید. چرا که امروزه بسیاری از افراد از طریق اینترنت و ارسال رزومه‌های مجازی اقدام به معرفی خود می‌کنند و این امر می‌تواند نقش به سزایی در معروفیت شما داشته باشد.

طراحی سایت بازرگانی

فرقی نمی‌کند در چه زیرشاخه‌ای از حوزه بازرگانی فعالیت می‌کنید؛ ما صفحه‌هایی را جهت دسته بندی محصولات وارداتی و صادراتی طراحی می‌کنیم تا راحت‌تر به معرفی و فروش محصولات خود بپردازید. این محصولات می‌تواند همراه با جزئیات کاملی همچون تصاویر، کاتالوگ‌ها، مشخصات، نحوه استفاده و ... باشد تا اعتماد مخاطب راحت‌تر جلب شود. علاوه بر این، کاربران باید این امکان را داشته باشند که سوالات مورد نظر خود را بپرسند و از طرف شما نیز پاسخ دریافت کنند. امکان ثبت نظر پیرامون محصولات نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که برای فروش بیشتر باید به آن توجه ویژه‌ای نشان داد.

اگر دارای نمایندگانی در سطح کشور یا حتی خارج از کشور هستید، با معرفی آن‌ها می‌توانید تاثیر بسیاری بر افزایش سود خود داشته باشید. بدین صورت که مخاطبان با مشاهده تعداد نمایندگی‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند، رغبت بیش‌تری نسبت به استفاده از محصولات شما نشان می‌دهند. نباید از این نکته صرف نظر کرد که ارائه اطلاعات کامل پیرامون شما می‌تواند نقش مهمی در جذب مشتری داشته باشد. به بیانی دیگر، می‌بایست صفحه‌ای طراحی کرد و در آن به معرفی کامل مشخصات شرکت، آدرس دقیق محل شرکت، آدرس ایمیل، شماره تماس و نقشه گوگل پرداخت تا اعتمادسازی کاربران راحت‌تر صورت گیرد. نمایش تصویری از مجوزها نیز می‌تواند در این باره کمک بسیاری به شما کند.

همواره به خاطر داشته باشید که برگزاری آفرهای ویژه می‌تواند تاثیر مهمی در جذب مشتری و افزایش سود داشته باشد. علاوه بر سودآوری زیاد، حتی می‌تواند در افزایش رتبه و بهینه سازی سایت نیز بسیار موثر واقع شود. به عنوان مثال، می‌توانید با طراحی یک سیستم تخفیف، کاربران را مدت زمان بیشتری در سایت نگه دارید و از این طریق رتبه سایت خود را ارتقا دهید.

طراحی سایت بازرگانی

طراحی بلاگ خبری نیز در افزایش رتبه سایت موثر واقع می‌شود. بدین صورت که با قرار دادن روزانه اخبار و مقالاتی پیرامون بازرگانی، توجه مخاطبان بسیاری را به سمت سایت جلب کرده و بدین ترتیب نرخ کلیک را افزایش داد. در صورتی که کاربران نسبت به مطالب شما علاقه نشان دهند، هر روز جهت مطالعه مطالب به سایت مراجعه کرده و بدین ترتیب ترافیک سایت افزایش می‌یابد. با افزایش ترافیک و نرخ کلیک سایت، گوگل رتبه خوبی را برایتان در نظر می‌گیرد و به محض جستجوی کلمات کلیدی مشابه که توسط مخاطبان صورت می‌گیرد، سایت شما را به عنوان مرجع نمایش می‌دهد.

چنانچه با مطالعه این مطلب، به داشتن یک وب سایت بازرگانی ترغیب شده‌اید، کافیست از طریق لینک تماس با ما نسبت برقراری ارتباط با شرکت کوتینت اقدام کنید. مشاوران ما ۲۴ ساعت از هفت روز هفته را منتظر شنیدن صدای گرم‌تان هستند تا به صورت کاملا رایگان مشاورات خود را ارائه دهند. همچنین، صفحه سوالات متداول می‌تواند شما را در رسیدن راحت‌تر و سریع‌تر به پرسش‌هایتان یاری کند.

شرکت طراحی سایت کوتینت تجربه‌های بسیار خوبی را در کارنامه کاری خود دارد که جهت آشنایی با هر یک می‌توانید از طریق لینک نمونه کارها اقدام کنید. تنها با طراحی سایت بازرگانی است که امکان پیشروی از سایر رقبا در فضای مجازی را به دست آورده و به سود مورد نظر خود دست می‌یابید.