طراحی سایت آژانس مسافرتی

۶۸ ماه و ۲ روز پیش آژانس مسافرتی

img18

از زمانی که قصد سفر کنیم تا هنگامی که آن را به پایان برسانیم، مواردی همچون یافتن محل اقامت، کسب اطلاعات از منطقه جغرافیایی، اماکن تفریحی و نحوه عبور و مرور در محل مورد نظر وجود دارند که باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها نشان داد. البته انجام تمامی این مراحل به نحو احسنت، نیازمند صرف زمان برای تحقیقات گسترده و گاها خسته کننده است. این همان چیزیست که وب سایت آژانس مسافرتی شما را ارج و قرب بیش‌تری می‌دهد؛ در اختیار قرار دادن کلیه اطلاعات مورد نیاز سفر در کم‌ترین زمان.

اگر صاحب آژانس مسافرتی هستید اما تاکنون فکری به حال داشتن یک سایت کامل و جامع در این حوزه نکرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌دهیم هر چه زودتر نسبت به تجدید نظر در افکار خود اقدام کنید. طراحی وب سایت آژانس مسافرتی که برای کاربران بسیار کار راه انداز است، می‌تواند مسافران زیادی را به سمت شما جذب کند.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که در پیاده‌سازی طراحی سایت آژانس مسافرتی نباید از آن غافل شد، معرفی تورها و پکیج‌های مسافرتی است. کاربران با مشاهده این بخش، مطالعه اطلاعات و تماشای تصاویر مربوطه می‌توانند نسبت به کسب آگاهی از تورهای شما اقدام کرده و در نهایت با پرداخت هزینه آن را رزرو کنند. در این مرحله، پرداخت می‌تواند از طرق مختلف نظیر پرداخت آنلاین یا کارت به کارت انجام شود. علاوه بر این، می‌توانید جهت سهولت بخشیدن به امور کاربران خود بخشی را به عنوان بارگذاری تصاویر مدارک قرار دهید تا مشتریان مجبور نشوند برای ارائه مدارک زمان و مسافت زیادی را طی کنند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

در راستای قرار دادن امکان خرید آنلاین تورهای مسافرتی، بهتر است سفرهای خود را به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم کنید تا دسترسی به آن‌ها راحت‌تر صورت گیرد. امروزه مشتریان به دلیل هزینه‌های اندکی که شامل حال تورهای داخلی می‌شوند، تمایل بیش‌تری نسبت به رزرو آن نشان می‌دهند. با این حساب شما می‌توانید با مانور دادن روی این قسمت، علاقه‌مندان بسیاری را به سمت خود جذب کنید. همچنین، ارائه تورهای خارجی می‌تواند ارزش و اعتبار بسیاری را برایتان به همراه داشته باشد. با نمایش این سفرها به صورت تصاویر متعدد و مختلف، می‌توانید تحول عظیمی را در وب سایت آژانس مسافرتی خود شاهد باشید.

پس از مشاهده و انتخاب مکان مورد نظر برای سفر، یافتن محل اقامت در اولویت بعدی قرار می‌گیرد. قرار دادن این سرویس نه تنها جهت ارائه اطلاعات مربوطه، بلکه جهت جذب بیش‌تر مشتری کاربرد دارد. کاربران تمایل بسیاری دارند تا راجع به محل اقامت خود اطلاعات جامعی کسب کنند و بدانند هتل مورد نظرشان چه سرویس‌هایی را در اختیار قرار می‌دهد.

از آن جایی که احتمالا تورهای مسافرتی و هتل‌های اقامتی از گستردگی بسیاری برخوردارند، وجود یک موتور جستجو که نتایج سرچ را در کسری از ثانیه در دسترس قرار دهد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود. می‌توان فیلترهای مختلفی را برای دست‌یابی راحت‌تر به نتایج جستجو قرار داد که از جمله آن‌ها به زمان رفت و برگشت سفر، محل اقامت، نام شهر یا کشور و ... اشاره می‌کنیم.

اگر به دنبال جذب بیش‌تر مشتری هستید، پیشنهاد می‌کنیم از ارائه تورهای لحظه آخری غافل نشوید. این نوع سفرها به دلیل هزینه اندکی که دارند، معمولا از متقاضی بالایی نیز برخوردارند. متقاضی زیاد هم چیزی جز اعتبار و سود برای شما به دنبال ندارد و احتمالا این همان چیزی است که تمایل دارید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

می‌توانید برای اعتبار بخشیدن به وب سایت آژانس مسافرتی خود از بخش بلاگ خبری بهره‌مند شوید. وجود اخبار و مقالات گوناگون که اطلاعات گسترده‌ای پیرامون موقعیت‌های جغرافیایی مختلف، اماکن تفریحی هر شهر و کشور، اطلاعات آب و هوایی، اماکن اقامتی و ... را در اختیار قرار دهد، افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جتسجوی بزرگی همچون گوگل را در پی خواهد داشت. علاوه بر این، کاربران بسیاری امکان نظردهی درباره مقالات مختلف را دارند که این مورد نیز در افزایش بازدهی وب سایت شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، در مبحث سئو هر چقدر ورودی و بازدید سایت بیش‌تر باشد، امکان دیده شدن آن در نتایج نخست جستجو افزایش یافته و مشتریان بیش‌تری را به سمت خود فرا خواهد خواند.

باشگاه مشتریان، یکی دیگر از بخش‌هایی است که کاربران تمایل بسیاری به عضویت در آن نشان می‌دهند. شما با قرار دادن این امکان می‌توانید راحت‌تر نسبت به عضوگیری اقدام کرده و با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، کاربران خود را از جدیدترین اخبار و پکیج‌های مسافرتی آگاه کنید. احتمالا اولین چیزی که پس از افزایش بازدهی وب سایت آژانس مسافرتی خود باید انتظارش را داشته باشید، قبول آگهی و بنرهای تبلیغاتی خواهد بود. بدین معنی که سایر کسب و کارهایی که در حوزه تفریح و سفر هستند، تمایل خود را برای برقراری همکاری و درخواست قرار دادن آگهی‌های تبلیغاتی اعلام خواهند کرد. شما هم با قبول همکاری می‌توانید موجب بهتر دیده شدن آن‌ها و افزایش سود خود شوید.

در نهایت هم می‌توان جهت معرفی وب سایت به دوستان، بروشورهایی را طراحی و در صفحه‌ای قرار داد تا کاربران با دانلود رایگان بتواند آن را راحت‌تر و سریع‌تر در اختیار دوستان خود قرار دهند. محتوای این بروشورها نیز می‌تواند ارائه کد تخفیف یا ارائه یک تور منحصر به فرد باشد.


تیم طراحی سایت کوتینت این امید را به شما می دهد تا با به کارگیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها با کیفیت بالا، طراحی سایت آژانس مسافرتی شما را به عهده بگیرد. جهت مشاهده و آشنایی بیش‌تر با فعالیت‌هایمان کافیست روی لینک نمونه کارهای ما کلیک کنید. همچنین، جهت برقراری ارتباط با همکاران بخش پشتیبانی می‌توانید از بخش تماس با ما اقدام کنید. مشاوران ما آماده شنیدن صدای گرم شما هستند.