گزیده ای از آنچه میتوانیم...

برخی از قابلیت های ما

طراحی پنل های اختصاصی

بهینه سازی و ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو

امنیت وب سایت

پشتیبانی و نگهداری وب سایت

برنامه نویسی قوی و شی گرا

بازاریابی اینترنتی

جلوه های گرافیکی

وب سایت واکنش گرا

مشاوره تخصصی و راهنمایی

تولید محتوا

طراحی ربات تلگرام

و سایر موارد ...

آنچه نیاز شما را رفع میکند در دستان ماست

فردا بهتر از امروز خواهیم بود و جلوتر از امروز حرکت میکنیم
cotint

طراحی سایت

در یک طراحی وب سایت حرفه ای برنامه نویسی سایت توسط یک زبان برنامه نویسی قوی و شی گرا نوشته می شود. یک طراحی وب سایت حرفه ای قابل توسعه و افزودن ماژول های جدید است، به طوری که اضافه یا کم کردن امکانات سایت نیازی به تغییر در کل سایت نباشد. یک وب سایت حرفه ای امنیت بالایی دارد تا از دسترسی افراد غیر مجاز برای تغییر محتوای سایت جلوگیری شود. در یک طراحی وب سایت حرفه ای جلوه های گرافیکی و تکنولوژی به روز برای ظاهر سایت استفاده می شود. یک وب سایت حرفه ای رسپانسیو بوده و در تمام مرورگرها و دستگاه ها مثل موبایل، تبلت، مانیتورهای سایز بزرگ و لپ تاپ به درستی نمایش داده شود.

وب اپلیکیشن، پرتال سازمانی

ساخت سایت با ابزار های بسیار مختلفی انجام می پذیرد، کوتینت با بکار گیری سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی و متن باز، توانسته به ارائه خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت بپردازد. برای راه اندازی وب سایت های مختلف شرکتی، فروشگاهی و خبری می توانید با کارشناسان کوتینت در ارتباط باشید. طراحی اختصاصی وب سایت با رعایت کلیه استاندارد های طراحی و سئو، ارمغان کارشناسان با تجربه کوتینت به شماست.

موبایل اپلیکیشن

به صورت روزانه طراحی اپلیکیشن های متعددی برای طراحی اپلیکیشن موبایل با موضوع های گوناگون انجام می گردد . بسیاری از مدیران کسب و کار ها و فعالیت های حرفه ای برای ارائه ی هر چه بهتر خدمات و محصولات خود رو به راه اندازی  طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل-طراحی اپلیکیشن اندروید-طراحی اپلیکیشنIOS آورده اند . به طور مثال می توان به نرم افزار های بانک های سراسر کشور اشاره نمود . یکی از مهم ترین و بزرگترین سازمان ها در حوزه ی ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل برای شبکه های اجتماعی می باشند چرا که اهمیت در دست داشتن اپلیکیشن را به خوبی درک نموده اند و نهایتا کاربران بسیاری را از این طریق جذب نموده اند . حجم موفقیت از طریق طراحی اپلیکیشن به حدی رسیده است که شبکه اجتماعی معروفی همانند اینستاگرم تمامی خدمات خود را از طریق نرم افزار یا اپلیکیشن در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

تولید محتوا

مدیریت محتوا قلب تپنده یک سیستم است، آن را برای شما ساده کرده ایم. شما با ایجاد محتوای جذاب، مفید و مرتبط می‌توانید کاربران واقعی خود را جذب نمایید، اطلاعات مورد نیازشان را در اختیار آنها قرار دهید و کاری کنید که اعتماد آنها جلب شود. بدین ترتیب آنها تبدیل به مشتریان وفادار شما خواهند شد و همواره برای کسب اطلاعات به سراغ شما می‌آیند.

دیجیتال مارکتینگ

با تبلیغات درست و هدفمند شما می‌توانید تنها مشتریان واقعی خود را هدف قرار دهید. بدین ترتیب نه تنها تاثیر تبلیغات شما تا حد زیادی افزایش می‌یابد، که در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی بسیاری خواهد شد. ما می‌توانیم در مدیریت این تبلیغات به شما کمک کنیم.

  • شما می‌توانید تبلیغ خود را بروی پربازدیدترین موتور جستجوی جهان قرار دهید و در جستجوهای مرتبط با کار خود بیشتر دیده شوید.
  • شما می‌توانید تبلیغ خود را بروی وب‌سایت‌های مطرح فارسی قرار دهید و کاری کنید که نام شما به خاطر کاربران ایرانی سپرده شود.
  • شما می‌توانید تبلیغات خود را بروی سایت‌های مرتبط فارسی قرار دهید و تنها به ازای کلیک‌های انجام شده بروی آن هزینه بپردازید.
  • شما می‌توانید در صفحات فارسی مختلفی که در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده تبلیغ کنید و مشتریان مختلفی را از این طریق جذب نمایید.
  • شما می‌توانید با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به بانک‌های شماره تلفن دسته‌بندی شده، به مشتریان واقعی خود دست پیدا کنید.
  • شما می‌توانید با ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی به بانک‌های ایمیل مختلف، به کاربران وب ایرانی خدمات خود را معرفی کنید.

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو (سئو) به معنی ویرایش عناصر وب‌سایت و بالا بردن اعتبار آن در فضای اینترنت است. بدین ترتیب شما می‌توانید بهترین رتبه را در موتورهای جستجوگر کسب کنید. در نتیجه وقتی کاربر عبارات مرتبط با کار شما را جستجو بکند، نام شما را در صفحه اول خواهد دید و حتما به شما سر خواهد زد. این یعنی ترافیک وب‌سایت شما افزایش خواهد یافت و این معادل درآمد بیشتر است. ما باور داریم که بهینه‌سازی وب‌سایت بهترین تبلیغ ممکن برای شما است. چرا که تاثیر آن همیشگی خواهد بود و البته، تنها مشتریان واقعی از طریق آن جذب می‌شوند. همچنین این نکته نیز وجود دارد که کاربر به نتایج جستجو بیشتر از تبلیغات اینترنتی اعتماد می‌کند.

شناخت دقیق و تجزیه و تحلیل سایت مورد نظر و همچنین سایت های رقبا, بهینه سازی محتوای سایت , انتخاب کلید واژگان (keyword) و توضیحات مختصر (description) هر مطلب ,تهیه نقشه یا site map سایت شما , بهینه سازی تگهای صفحه بر اساس آخرین استاندارد های کنسرسیوم جهانی وب (w3c) , گسترش لینک سایت در وب سایت های مرتبط , معرفی به موتورهای جستجوگر , ارتقاء رتبه سایت , مشاوره و راهنمایی و آموزش در مورد تکنیک های معرفی بهتر به موتورهای جستجو و ... .

سرویس ارزش افزوده

خدمات ارزش افزوده Value Added Services خدمات ارزش افزوده تلفن همراه یا Value Added Service که به اختصار به آن VAS گفته می‌شود، از جدیدترین پارامترهای نوین صنعت مخابرات می‌باشد که در عین اینکه برای مصرف‌کنندگان تلفن‌های همراه سود بسیاری دارد، درآمدزایی فراوانی برای اپراتورهای تلفن همراه نیز دارد و قدرت و پتانسیل بالایی برای ایجاد کسب و کار در تمامی زمینه‌ها را دارا است.  اکثر ما از خطوط مخابراتی بطور مستمر برای برقراری ارتباطات مان اسفاده می کنیم. این بستر از لحاظ مطالعاتی کاملاً کارامد بود و در ادامه بدلیل قابلیت هایش، پایه مناسبی برای خدمات جدید گشت. ارایه سرویس هایی چون پیام کوتاه(SMS)، صندوق صوتی و بسیاری سرویس های دیگر که که به خدمات ارزش افزوده معروف است به مرور و تدریج و بدون برنامه ریزی پیشین به این بستر اضافه گشتند.  بطور کلی خدمات ارزش افزوده، دسته ای از خدمات هستند که بر بستری آماده و در حال فعالیت افزوده شده و به کاربران حال حاضر بستر مورد اشاره ارایه می شوند.

این امر علاوه بر افزودن قابلیت های بستر مادر به افزایش کاربران آن نیز کمک مؤثری خواهد کرد. همین موارد، دلایل خوبی برای اکثر دارندگان کسب و کار بوده است تا تحرکات سرویس گرایی شان را با بررسی زمینه های کاری خود و شناخت خدمات ارزش افزوده در این زمینه ها آغاز کنند. البته اصولاً این بررسی ها با گرفتن کمک از افراد خبره در این مقوله و برگزاری جلسات مشاوره با مجربین امر صورت می گیرد. پس از گذشت یک فاز از آنالیز مؤثر و شناخت قابلیت های بستر مادر، معمولاً دارندگان کسب وکار به عنوان کارفرما پیاده سازی خدمات ارزش افزوده بر بستر کاری شان را به گروهی از خبرگان این امر می سپارند و در انتهای کار، نتایج بسیار مؤثر این تصمیم مهم خود را مشاهده می کنند

آموزش، مشاوره و پشتیبانی

ارائه مشاوره تخصصی , راهنمایی فنی , پشتیبانی اطلاعاتی , برای تعیین اهداف استراتژیک مجازی سازمان, تهیه پلان راهبردی فن آوری اطلاعات سازمان , تنظیم سند RFP سایت وب, معماری محتوایی و ساختاری سایت وب و ترسیم طرح توسعه اینترنتی , انتخاب یا پیشنهاد نوع و کیفیت دامنه , پلت فرم , سرور میزبان و زبان برنامه نویسی و بانک های اطلاعاتی متناسب با تعریف پروژه و ... .

پشتیبانی فنی از محصول ارائه شده در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین و کارامد ترین ابزار برای مشتریان در جهت گسترش کسب و کارشان بحساب می آید، گروه طراحی سایت کوتینت این افتخار را دارد که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی سالانه از مشتریان خود حمایت می نماید. برای اطلاع از خدمات پشتیبانی طراحی سایت و سئو می توانید با کارشناسان فنی کوتینت در تماس باشید.

آموزش طراحی سایت یکی دیگر از خدمات ویژه کوتینت به علاقه مندان به حوزه طراحی سایت می باشد. از این گذشته کوتینت در تمامی پروژه های طراحی سایت در انتهای پروژه تمامی بخش های مدیریتی وب سایت را در چندین جلسه به مشتریان خود آموزش می دهد. آموزش یک ابزار بسیار کلیدی برای موفقیت شما در طراحی سایت خواهد بود.

ربات تلگرام

طراحی و برنامه نویسی با کیفیت و ارایه ی مشاوره های حرفه ای و رایگان همان مواردی است که شما برای انتخاب تیم برنامه نویسی خود باید به آن توجه کنید. طراحی یک ربات جامع ، جالب و کار آمد شاید به نظر خیلی از افراد سخت به نظر برسه! و شاید در بداهه امر این نظر مقبول باشد زیرا طراحی یک ربات کار آمد علاوه بر نیاز به تبحر در زبان های برنامه نویسی ، نیازمند سرور ، SSL و ... میباشد. اما ما اینجاییم تا کار را برای شما ساده کنیم.

ما کلیه سفارش های شما عزیزان را تجزیه و تحلیل کرده ، ایده هایی برای بهتر انجام دادن پروژه ارایه خواهیم کرد ، پروژه را برنامه نویسی کرده ،سرور و سایر نیاز ها را فراهم کرده و ربات شما را نصب و راه اندازی خواهیم کرد.