کوتینت گروپ بسته به نیاز پروژه تصمیم میگیرد از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کند و یا از پایه برنامه نویسی کند. حجم کار و نیاز کارفرما در این مساله تاثیر گزار است، در صورتی که بخواهیم از پایه برنامه نویسی کنیم، سمت برنامه نویسی سرور از فریمورک های مختلف پی اچ پی مانند لاراول، کیک، سیمفونی، ای 2، ... و سمت برنامه نویسی فرانت از بوت استرپ، جی کوئری، ری اکت، انگولار و ... بهره خواهیم برد. کوتینت گروپ همچنین از نوعی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بهره می گیرد.مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای وب وان:

 1. طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها
 2. باتوجه به نوع طراحی آن و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد
 3. امکان یکپارچگی به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد
 4. هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است،بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه ی سنگینی پوشش داده می شود.
 5. با وجود هسته مرکزی ارتباطی مستمر بین کارفرما و پیمانکار برقرار می گردد و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود.
 6. درصد وجود باگ و اشکالات فنی به حداقل خواهد رسید چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد و همچنین با گزارش و رفع باگ در یک پروژه برای مابقی پروژه ها نیز مشکل به صورت خودکار مرتفع می گردد.

با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط تیم کوتینت کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

باتوجه به اینکه معمولا کارفرما اقدام به اجاره سرور های اشتراکی با کیفیت پایین و قیمت پایین تر از شرکت های دیگر می کند و این باعث افت کیفیت سایت و سرعت آن می گردد. کوتینت گروپ جهت جلوگیری از این امر هاست را به صورت هدیه در نظر گرفته است.بدین شکل کلیه خدمات سایت کارفرما از سوی ما و با کیفیت مطلوب خواهد بود.

در  کوتینت گروپ برای قرارداد سایت ها هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی، هاست و .... معادل 20% کل مبلغ قرارداد است. برای پورتال ها و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه به پروژه برآورد می شود.

 1. باتوجه به حساسیت سایت و نقش آن در معرفی مجموعه شما، اولین نکته مهم انتخاب شرکت معتبر به جای شخص است، چراکه اشخاص ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییر شغل، مهاجرت و ... قادر به ادامه همکاری با شما نباشند در صورتی که حتی با داینامیک بودن سایت پشتیبانی فنی همیشه برای سایت نیاز است.
 2. شرکت هایی را انتخاب کنید که خود اقدام به کد نویسی سایت و تولید آن بدون استفاده از ابزار ها می کنند. چراکه استفاده از ابزارهای آماده تولید وب سایت به دلیل عدم تسلط پیمان کار به هسته ابزار و همچنین عدم انعطاف کافی ابزار که از خواص اصلی ابزار است، منجر به مشکلات و افت کیفیت خدمات و در نهایت توقف توسعه سایت می گردد. جهت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.02122035976.
 3. مقایسه نمونه کار ها از لحاظ گرافیکی و همچنین نحوه عملکرد آن ها.
 4. مشاهده نمونه قرارداد طراحی سایت شرکت های مختلف و بررسی اینکه آیا مواردی که جز امکانات و ویژگی ها به شما گفته می شود در قرارداد قید می شود یا خیر.
 5. مراجعه حضوری و شرکت در جلسه توجیهی شرکت های مختلف.

بله، دامنه یا آدرس سایت به صورت مستقل است و می توان در هر زمان دلخواه آن را به سرور و سایت جدید متصل نمود.

قالب آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد، در صورتی که قالب اختصاصی یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل بهمراه خواهد داشت، در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت 100% نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند، همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منوها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی ما بین قالب اختصاصی و آماده وجود ندارد. باید توجه داشت که قالب آماده با سایت آماده متفاوت است در کوتینت گروپ سیستم مدیریت محتوای قالب های اختصاصی و آماده هردو به صورت دستی نوشته می شوند و یکسان هستند در صورتی که در سایت آماده هم قالب آماده می باشد و هم سیستم مدیریت محتوای آن.

در کوتینت گروپ علاوه بر طراحی سایت، هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید. در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات کوتینت گروپ و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است.لازم به ذکر است حداقل 50 گیگابایت فضا برای هر سایت در نظر گرفته می شود. یک دامنه به دلخواه از میان پسوند های مرسوم به صورت هدیه با مالکیت کارفرما برای ایشان ثبت و تنظیم می گردد.

قطعاً، در واقع سؤ و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد، بخش اول مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلت فرم کوتینت گروپ به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند. بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است. این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط کارفرما انجام شود، اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط کوتینت گروپ انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

خیر، در کوتینت گروپ تلاش بسیار زیادی جهت امکان همگام سازی سایت با فن آوری روز صورت گرفت است. بدین صورت که سایت شما همیشه به طور مرتب از لحاظ تکنولوژی بروزرسانی می گردد. بنابراین کافرما شاهد رشد صعودی وب سایت خود خواهد بود چراکه در صورتی که مجبور به طراحی مجدد سایت شوید به ناچار با افت رتبه چشمگیری حتی با رعایت کلیه نکات انتقال و ... خواهید بود.