Pages Menu
Categories Menu

ارسال در ۱۵ آبان, ۱۳۹۶ در تکنولوژی | بدون دیدگاه

آفر به روز رسانی رایگان ویندوز ۱۰ در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ به پایان خواهد رسید

آفر به روز رسانی رایگان ویندوز ۱۰ در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ به پایان خواهد رسید

زمانی که ویندوز ۱۰ روانه بازار شد، کمپانی مایکروسافت اظهار داشت: “کاربران ویندوزی که سیستم عامل خود را تا یک سال اول به روز رسانی کنند، پس از آن نیز می‌توانند به صورت کاملا رایگان نسبت به آپدیت آن اقدام کنند. اما در صورتی که در یک سال نخست عرضه ویندوز ۱۰ به روز رسانی صورت نگیرد، پس از این مدت می‌بایست با پرداخت هزینه نسبت به آپدیت سیستم عامل اقدام کنند.”

در صورتی که این آفر در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۱۶ به پایان می‌رسید اما آوانسی برای کاربران این نسخه از سیستم عامل ویندوز در نظر گرفته شد تا مهلت بیش‌تری برای به روز رسانی رایگان داشته باشند.

 

به روز رسانی رایگان ویندوز ۱۰

به روز رسانی رایگان ویندوز ۱۰

 

این گونه به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد با فراهم ساختن این موقعیت، قابلیت به روزرسانی رایگان سیستم عامل را در اختیار تعداد بیش‌تری از کاربران خود قرار دهد. پس چنانچه شما نیز تاکنون اقدام به آپدیت نسخه دهم از سیستم عامل ویندوز خود نکرده‌اید، بدانید که مهلت تمدید این آفر در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ به  اتمام خواهد رسید.

کمپانی مایکروسافت در وب سایت رسمی خود این گونه نوشت:

 “چنانچه از کاربران آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز هستید، هم اکنون می‌توانید به صورت رایگان آن را به روز رسانی کرده و پس از آن هرگاه تمایل داشتید، به صورت کاملا رایگان نسبت به آپدیت آن اقدام کنید. کمپانی مایکروسافت در تلاش است تا امکان تجربه قابلیت‌های ویندوز ۱۰ را برای افرادی که از این تکنولوژی استفاده می‌کنند، ادامه دهد. لطفا پیش از آن که این آفر منقضی شود یعنی تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ نسبت به آپدیت نرم افزار خود اقدام کنید”.

این اظهارات بدین معنی هستند که شما کمتر از ۲ ماه زمان دارید تا تصمیم بگیرید می‌خواهید از رایگان بودن این قابلیت بهره‌مند شوید یا خیر!

منبع: Ubergizmo

cotinttelegram

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *