Pages Menu
Categories Menu

ارسال در ۱۷ آبان, ۱۳۹۶ در تکنولوژی | بدون دیدگاه

نحوه گرفتن اسکرین شات از طریق آیفون X

نحوه گرفتن اسکرین شات از طریق آیفون X

همان طور که مستحضرید، دکمه هوم (Home) از آیفون X برداشته شده است. حال سوالی که ممکن است برای کاربران پیش آید این است که تکلیف اسکرین شات گرفتن چه می‌شود؟

گرفتن اسکرین شات با آیفون X

گرفتن اسکرین شات با آیفون X

پیش‌تر هنگامی که می‌خواستیم با سایر آیفون‌ها اسکرین شات بگیریم، دکمه‌های هوم و پاور را به صورت همزمان می‌فشردیم اما از آن جایی که آیفون X به دکمه هوم مجهز نیست، این میانبر دچار کمی تغییرات خواهد شد.

برای گرفتن اسکرین شات از طریق آیفون X، کافیست دکمه‌های پاور و ولوم مثبت را همزمان بفشرید اما نگه ندارید!

اگر می‌خواهید از طریق آیفون X خود اسکرین شات تهیه کنید، کافیست به راحتی دکمه‌های پاور و ولوم مثبت را فشار دهید، به همین سادگی! اما توجه داشته باشید که نمی‌بایست دکمه‌های فوق را برای چند ثانیه نگه دارید. در واقع برای انجام این عمل تنها فشردن همزمان دکمه‌ها کافیست. به دلیل این که چنانچه این دکمه‌ها را برای طولانی مدت فشار دهید، وارد حالت اورژانسی یا Emergency شده و شاهد شنیدن بوق‌های مکرر و بلند خواهید بود.

چناچه سیستم عامل آیفون خود را به نسخه ۱۱ ارتقاء داده باشید، رابط کاربری اسکرین شات قابلیت‌های کاربردی را در اختیار شما خواهد گذاشت؛ شما پس از تهیه اسکرین شات به راحتی از طریق همان پلتفرم می‌توانید تصاویر خود را ویرایش کنید. همچنین پس از این که اسکرین شات را گرفتید، یک منو کوچک باز شده که با کلیک بر روی آن می‌توانید تصاویر را کراپ کرده و با استفاده از مداد و ماژیک‌های شش رنگه موجود، متون دلخواه خود را بر روی تصویر بنویسید. ابزار ذره بین نیز این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که عنصری خاص را برجسته کرده و مورد مشاهده قرار دهید. این تصاویر در یک پوشه جداگانه ذخیره می‌شوند که دسترسی به آن‌ها راحت‌تر صورت گیرد.

منبع: Phonearena

cotinttelegram

0 دیدگاه

Trackbacks/Pingbacks

  1. آیفون X | ظهور خط سبز رنگ بر روی صفحه نمایش آیفون X | وب سایت خبری کوتینت | cotint - […] حتما بخوانید: نحوه گرفتن اسکرین شات از طریق آیفون X […]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *