Pages Menu
Categories Menu

ارسال در ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ در تکنولوژی | بدون دیدگاه

به زودی فایل منیجر جدید گوگل با نام Files Go در اختیار کاربران اندرویدی قرار خواهد گرفت

به زودی فایل منیجر جدید گوگل با نام Files Go در اختیار کاربران اندرویدی قرار خواهد گرفت

اگر به دنبال راهی هستید که مدیریت فایل‌های موجود در دستگاه اندرویدی‌تان را بهتر از همیشه انجام دهید، می‌توان گفت که فایل منیجر های بسیاری جهت تحقق این امر در بازار وجود دارند اما ظاهرا کمپانی گوگل یک نرم افزار رسمی و کاربردی را در خط تولید خود دارد. این نرم افزار به تازگی در مارکت اندرویدی گوگل پلی عرضه شده است. کمپانی گوگل آن را Files Go نام گذاری کرده و به نظر می‌رسد که به عنوان فایل منیجر در دسترس کاربران اندرویدی قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر اپلیکیشن Files Go در لیست منتشر نشده‌های مارکت گوگل پلی قرار دارد؛ از این رو چنانچه تمایل به دریافت آن دارید، این امکان تا زمانی که گوگل آن را به صورت رسمی در دسترس قرار ندهد، میسر نخواهد شد.

 

فایل منیجر Files Go

فایل منیجر Files Go

کارایی فایل منیجر Files Go

همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، رابط کاربری و استفاده از آن بسیار راحت است. اپلیکیشن فوق به کاربران این اجازه را می‌دهد که فایل‌های مورد نظر خود از جمله تصاویر، ویدئوها و فایل‌‌های صوتی را بر روی دستگاه مشاهده کند. حتی این امکان به کاربر داده می‌شود که جهت افزایش فضای ذخیره سازی دستگاه خود، حافظه کش اپلیکیشن‌ها را نیز پاکسازی کند.

برخی شنیده‌ها حاکی از آنند که Files Go یک اپلیکیشن مدیریت فایل است که صرفا برای بازارهای نوظهور توسعه یافته؛ دلیل آن هم این است که جدیدا تلفن‌های هوشمند را به دلیل آن که قیمت پایینی داشته باشند، با مقدار حافظه ذخیره سازی پایینی روانه بازار می‌کنند و این جاست که فایل منیجر Files Go به کار می‌آید.

اطلاع از این که آیا این فایل منیجر در دسترس همه کاربران اندرویدی قرار خواهد گرفت یا خیر هنوز در دست نیست اما مطمئن باشید ما چشم از این قابلیت جدید بر نمی‌داریم و به محض کسب اطلاعات بیش‌تر، در اختیارتان خواهیم گذاشت.

منبع: Ubergizmo

cotinttelegram

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *