Pages Menu
Categories Menu

ارسال در 6 آگوست, 2018 در سئو و بهینه سازی | بدون دیدگاه

هر آنچه راجعبه الگوریتم مرغ مگس خوار باید بدانید

هر آنچه راجعبه الگوریتم مرغ مگس خوار باید بدانید

الگوریتم مرغ مگس خوار الگوریتمی بود که بعد از الگوریتم پاندا و پنگوئن گوگل مطرح شد و مثل دو الگوریتم قبلی عملکرد اش آنتی اسپم نیست و تاثیر گذاری سریعی بر روی نتایج گوگل ندارد. الگوریتم مرغ مگس خوار بیشتر یک الگوریتم تکمیلی می‌باشد و به صورت داینامیک بر روی نتایج گوگل تاثیر می‌گذارد. این الگوریتم یک الگوریتم همه جانبه و بسیار پیچیده می‌باشد که با توجه به رفتار و سرچ کاربر تصمیم گیری انجام می‌دهد.

عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار

گاهی پیش می‌آید که عبارتی مرتبط با سایت خودتان را جستجو می‌کنید و عنوان و توضیحاتی که نمایش می‌دهد، متفاوت با چیزی است که ما در عنوان و تگ توضیحات وارد کرده‌ایم، این یکی از فعالیت‌های مرغ مگس خوار است و علت های احتمالی که موجب این اتفاق می‌شود را باهم بررسی می‌کنیم.

مطالب مرتبط: الگوریتم پاندا جیست؟

۱. کاربر عبارتی را در گوگل جستجو می‌کند ولی به نتیجه‌ی دلخواه نمی‌رسد، در نتیجه کاربر با تغییر کلمات مورد جستجو به دنبال یافتن نتایج بهتر است و گوگل متوجه این تغییر رفتار کاربر می‌شود در این‌جا الگوریتم مرغ مگس خوار وارد می‌شود و یک سری از نتایج را از صفحه‌ی جستجو حذف می‌کند و تعدادی دیگر را عنوان و توضیحات را تغییر می‌دهد، زیرا ممکن است عبارت مورد جستجوی کاربر در عنوان ما نباشد اما محتوای و متن ما دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز کاربر است، به همین دلیل این الگوریتم با تغییراتی که انجام می‌دهد، موجب می‌شود ما در نتایج جستجو نمایش داده شویم. پروسه ی شناخت صحیح کلمات و بار معنایی که هر کلمه ی دارد، توسط الگوریتم مرغ مگس خوار صورت می‌گیرد.

۲. اینکه چه توضیحاتی به کاربر نمایش داده شود، بستگی به عبارت مورد جستجوی کاربر دارد. زمانی در توضیحات متای شما عبارت مورد جستجوی کاربر وجود ندارد، اما این عبارت در محتوای شما وجود دارد و به خوبی استفاده شده است، در این حالت الگوریتم مرغ مگس خوار عبارت مورد جستجوی کاربر را در توضیحات قرار می‌دهد.

۳. بین Description، عنوان و محتوای صفحه ارتباط موضوعی باید وجود داشته باشد. موضوع را می‌توان با استفاده از چگالی کلمات بکار رفته در متن حدس زد.

مطالب مرتبط: الگوریتم گوگل پنگوئن چیست؟

منبع:

سایت وب سیما 

cotinttelegram

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *